מועדון לקוחות השאלות שהכי עניינו אתכן


האם כל רכישה מקנה לי נקודות?
בטח שכן! כל שקל = נקודה. דוגמא פשוטה, קנית ב250 שקלים, תקבלי 250 נקודות לקנייה הבאה. חשוב לציין כי גם רכשיות במעמד מבצע או הטבה מזכות אותך בנקודות. תוכלי לצפות בכמות הנקודות שלך בחשבונך האישי באתר או בדף מועדון הלקוחות.

מה שווי הנקודות בכסף?
ניתן לנצל נקודות בכפולות של 100 נקודות. כל 100 נקודות שוות 10 שקלים. לצורך הדוגמא אם צברת 330 נקודות, תוכלי לממש 300 נקודות בלבד מתוך ה330 ושוויין יתורגם ל30 שקלים הנחה.

איך אני מממשת את הנקודות שלי?
מימוש נקודות ניתן בכפולות של 100 נקודות ועד למקסימום של 500 נקודות ברכישה אחת. הנקודות ניתנות למימוש בקנייה מעל ל199 ₪. חשוב לציין כי לא ניתן לממש נקודות במהלך מבצע או כאשר מכילים קוד קופון להנחה. אין כפל מבצעים. אבל אל דאגה גם אם קנית במבצע הנקודות שלך נצברות לקנייה הבאה.

איפה אני רואה את יתרת הנקודות שלי?
מתי שרק תרצי, תוכלי להיכנס לעמוד מועדון הלקוחות באתר, להתחבר ולצפות ביתרת הנקודות שלך.

יש לי יום הולדת, מגיעה לי הטבה?
ברור! כחלק מחברה במועדון הטיפוח שלנו, תקבלי מתנה בשווי 150 נקודות. רק אל תשכחי למלא את תאריך הלידה שלך ממש כאן במעלה הדף.

איך אני יוצרת עמכם קשר?
תמיד כאן עבורך! זמינים לכל שאלה בימים א-ה בשעות 10-18. טל: ווצאפ: 03-6476551, info@femor-cosmetics.co.il , ובאינסטגרם שלנו femor_il.

שכחתי את הסיסמא, מה אני עושה?
פשוט מאוד, נכנסים לדף מועדון הלקוחות, ממלאים את כתובת המייל ( כן כן עדיף לבדוק פעמיים שכתבת את המייל נכון), לוחצים על ״שכחתי סיסמא״. אחרי שתבעי את התהליך תקבלי מייל עם לינק ייחודי לאיפוס הסיסמא שלך. לכל שאלה אנחנו כאן בשבילך, מוזמנת ליצור איתנו קשר :)

איך מצטרפים למועדון הטיפוח?
ההצטרפות למועדון הטיפוח נמצאת ממש כאן במעלה הדף. ניתן להתחבר באמצעות כתובת מייל או חשבון גוגל. ההצטרפות למועדון הלקוחות היא בחינם. בנוסף ניתן להצטרף דרך כפתור ״הצטרפי למועדון הטיפוח שלנו״ שנמצא בתחתית כל דף באתר. משם תגיעי לדף ״יצירת חשבון״ ושם פשוט מלאי ביסודיות: שם פרטי, שם משפחה, כתובת מייל וסיסמא. אשרי את תקנון השימוש, לחצי על צרי חשבון - וזה הכל, את חלק ממועדון הטיפוח!

איך צוברים נקודות?
יש כל מיני דרכים! ראשית את מקבלת 25 נקודות בצטרפות. שנית, כל קנייה מזכה אותך בנקודות, כל שקל = נקודה. בנוסף, תוכלי לקבל נקודות נוספות בעת ביצוע פעולות מסויימות, הפעולות מופיעות ממש כאן בדף מועדון הלקוחות.